UWAGA! NABÓR DO GRUP TANECZNYCH!

Share on facebook
Udostępniam

Aby osłodzić Wam zbliżający się koniec wakacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – czyli planem na dobrą zabawę od września.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek ?

Wszystkich zainteresowanych i zdecydowanych na rozpoczęcie tanecznej przygody w naszym Studiu zapraszamy do zapisów już teraz.

Tych natomiast, którzy odrobinkę się wahają – do udziału w zajęciach otwartych, które odbywać się będą przez cały wrzesień.

Żeby ułatwić Wam decyzję przygotowaliśmy wyjątkową promocję – każdy tancerz (i potencjalny tancerz), który zdecyduje się na rozpoczęcie tanecznej przygody ze Studiem Tańca VERSO, otrzyma 50 % zniżki w pierwszym miesiącu treningu.

Wiemy, że czas jest wyjątkowo cenny – zatem od tego roku organizacja odbywać się będzie za pośrednictwem platformy ActiveNow. Dzięki temu każdy nasz podopieczny otrzyma dostęp do panelu uczestnika, za pośrednictwem którego nie tylko w szybki i łatwy sposób będzie otrzymywał wszystkie informacje organizacyjne, ale również będzie mógł zapisać się na zajęcia dodatkowe lub wydarzenia organizowane przez Studio Tańca VERSO. Od września możliwe będzie również dokonywanie wszelkich opłat online.

I kolejna nowość w naszej ofercie – rusza grupa Verso WOmen, którą otwieramy z myślą o Paniach, którym marzy się, aby w przyjemny, relaksacyjny ale i efektywny sposób zadbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie ?

Zapraszamy serdecznie do naszego studia! I koniecznie śledźcie naszego FB, IG aby nie przegapić kolejnych nowinek ze świata tańca i radości.