Instruktorzy

Dorota Krzysztofik

Dyplomowany instruktor tańca i pedagog z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę  uzupełniła o zagadnienia psychologii sportu dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach uzyskując uprawnienia trenera mentalnego. Sedzia pierwszej kategorii Polskie Federacji Tańca. Jako prezes Stowarzyszenia Rozwoju Twórczości i Edukacji Artystycznej VIVERSO, organizatorka turniejów tańca sportowego oraz festiwali tańca.

Swoją trenerską drogę rozpoczęła w 1998 roku i od tej pory pracuje z tancerzami na różnych poziomach zaawansowania. Jej wychowankowie mogą pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami i osiągnięciami zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Jako trener i instruktor pracuje od 1998 roku

Styl: jazz, show dance

Grupy: Verso Master, Verso Junior, Verso Kids 1, Verso Mini,

KAMILA GOŁUCHOWSKA

Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 6 lat. Przez kolejne lata rozwijała swoje umiejętności w różnych stylach i dziedzinach tańca od jazzu po hip-hop. Jako tancerka wielokrotnie reprezentowała Kielce podczas konkursów tanecznych o najwyższej randze, wielokrotnie stając na podium. Finalistka Mistrzostw Polski IDO w kategorii jazz dance. Absolwentka Instruktorskiego Kursu z Dziedziny Tańca Jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca. W swojej pracy instruktorskiej szkoli dzieci i młodzież na różnych poziomach zaawansowania, w tym od 2017 roku w naszym studiu.

Grupy: Verso Kids 2, Verso Teens

Styl: jazz, show dance

Marianna Wyrozumska

Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek naszego studia. Finalistka krajowych mistrzostw IDO w kategorii Jazz Dance – jednej z najtrudniejszych obecnie dyscyplin rozgrywanych w naszym kraju. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość miejsc medalowych wywalczonych na turniejach o randze ogólnopolskiej w dyscyplinah jazz, modern show-dance, a także disco dance i salsa shine. Obecnie słuchaczka Kwalifikacyjnego Kursu instruktorskiego o profilu taniec jazzowy organizowanego przez Kielecki Teatr Tańca.

Styl: jazz, modern

Grupy: Verso Junior, Verso Junior 2, Verso Kids 1, Verso Mini

zuzanna dinter

Tancerka, pedagog tańca, choreograf. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Ukończyła Wydział Choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, także Wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Wydział Filologii polskiej w WSHE w Łodzi. Jako tancerka, asystent choreografa najdłużej związana była z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Brała udział w ponad 30 premierach na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, odbywała liczne tournée po Europie. Od 2016 roku współpracuje z Akademią Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi jako pedagog tańca i choreograf. W ostatnich latach współpracowała z Teatrem Muzycznym w Lublinie gdzie m.in. ukazał się jej autorski spektakl „Czajkowski. Taniec miłości”. Kieleckiej publiczności znana jako autorka choreografii do spektaklu „Peer Gynt”, którego premiera miała miejsce w czerwcu 2021.

Styl: taniec klasyczny

Konsultant

Piotr bałabuszek

Od 2009 członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Tanecznego okręg Freestyle, przez lata, do 2016 roku, sędzia najwyższej I kategorii sędziowskiej Polskiego Związku Tańca Freestyle. Wykładowca Polskiej Akademii Sportu.

Jako trener i choreograf pracuje z tancerzami od niemal 20 lat, zdobywając wraz z nimi liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. 

Styl: akrobatyka

Konsultant